Den otevřených dveří Pražských služeb v ZEVO Malešice

V sobotu 22. dubna se uskuteční Den otevřených dveří Pražských služeb. Akce se bude konat v areálu ZEVO Malešice (ulice Průmyslová 615/32). Vystavena bude nejmodernější technika a technologie Pražských služeb. Návštěvníci na vlastní oči spatří, jak se z jejich odpadu vyrábí teplo a světlo pro 20 tisíc domácností. Připraven bude také bohatý doprovodný program. Celým dnem bude provádět Adam Mišík. Oficiální zahájení akce je v 10:30.

PROGRAM:

Vystavena bude veškerá technika, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu, úklidu a údržbě komunikací. Návštěvníci nepřijdou ani o populární exkurzi do ZEVO Malešice. Na pódiu se pak představí kapela Sabrage (10:35 a 12:30), zazpívá i Adam Mišík (14:00) a závěr bude patřit populárnímu uskupení SLZA (15:05)

Pro nejmenší budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce. Pro větší děti a dospělé bude přichystán offroadový polygon, kde budou moct vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách.Dále jen naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka.

EXKURZE:

ZEVO Malešice:

  1. Blok: od 8:00 do 10:00 (REGISTRACE JIŽ NENÍ MOŽNÁ).

 

  1. Blok: od 10:30 do 15:45 (vždy po 15min. intervalech, max. 20 osob, registrace na místě u hostesek). Nelze rezervovat předem!

* Na exkurze je nutné se dostavit 10 min. před začátkem prohlídkového intervalu.

** Exkurze do ZEVO není možná pro děti mladší 7let, nedoporučujeme ji těhotným ženám a lidem se zdravotními problémy!

DOPRAVA:

  • K dopravě doporučujeme využít MHD, konkrétně autobusy 183 a 181.
  • Od stanice metra Depo Hostivař k ZEVO bude pendlovat náš označený mikrobus.
  • Před ZEVO je parkování dovoleno pouze v omezené míře, doporučujeme využít parking okolních obchodní domů.

 

Vstup je zdarma!