Technicko hospodářské a administrativní pozice

Obchodní reprezentant

Pracovní náplň:

  • monitorování příslušných segmentů trhu (druhotné suroviny);
  • obchodní spolupráce s veškerými obchodními partnery (osobně, telefonicky, e-mailem, na kontraktačních jednáních);
  • jednávání obchodních schůzek;
  • vedení příslušné obchodní evidence v CRM a IS HELIOS;
  • monitoring výkupních a prodejních cen;
  • přípravu a uzavírání obchodních smluv, dodatky ke smlouvám a objednávky;
  • příprava podkladů k fakturaci + podklady pro vystavení celních faktur – prodej;
  • tvorba měsíčních výkazů prodeje + tabulky prodeje exportu pro Celní správu;
  • spolupráce s provozem (třídící linky);
  • správa měsíčních výzev k fakturaci a dodavatelských faktur;
  • vedení agendy reklamací a spolupráce na vymáhání pohledávek;
  • tvorba výkupních/prodejních ceníků k danému měsíci.

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou;
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office);
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost;
  • iniciativa, vstřícnost a ochota řešit i nestandardní situace;
  • praxe na obdobné pozici výhodou;
  • znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené;
  • stravenky a řadu nadstandardních zaměstnaneckých výhod

Pracoviště:                         Praha

Pracovní doba:                   pružná

Nástup:                               ihned

Pracovní poměr na dobu:   určitou – 1 rok

Kontakt:                              Ilona Nedvědová , tel. : 284 098 131

Email:                                 personalni@psas.cz

MISTR SPECIALISTA

Náplň práce:
  • realizace a odstraňování vodorovného dopravního značení,
  • úprava protismykových vlastností komunikací,
  • zajišťování zimní údržby komunikací.
Požadujeme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou nejlépe stavebního (silničář), popř. strojního zaměření,
  • 3-5 let praxe v oboru,
  • řidičský průkaz sk. B (sk. C vítána),
  • znalost německého či anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou.
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenky, další zaměstnanecké výhody

Pracoviště: Praha 9

Nástup:  1.4.2017 nebo dle dohody

Kontakt: vedoucí střediska – Josef Chlaň – tel. 605 205 071 (7,00 – 15,00 hod.)

Email:   personalni@psas.cz

REFERENT/KA PŘÍPRAVY VÝROBY

  • technická příprava výroby;
  • tvorba svozových tras tříděného odpadu a gastroodpadu;
  • navrhování technické a ekonomické optimalizace výroby;
  • koordinace činnosti s obchodním úsekem;
  • evidence svozu odpadu;
  • evidence nebezpečných odpadů;
  • komunikace se zákazníky.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání;
  • dobrá znalost práce na PC
  • zkušenosti s monitoringem vozidel a technický přehled o nákladních vozidlech výhodou;
  • zkušenosti s logistikou dopravy vítány;
  • schopnost řešit krizové situace;
  • znalost hl. m. Prahy;
  • ŘP sk. B.

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, stravenky a řadu dalších zaměstnaneckých výhod.

Pracoviště:

ZEVO, Průmyslová 615/32, Praha 10

Pracovní doba /směnnost:

7,00 – 15,00 hod.

Nástup:

možný ihned

Pracovní poměr na dobu:

určitou, do 31. 8. 2018

Mzdové ohodnocení:

25 000,-Kč/měs.

Kontakt:

vedoucí střediska - Jiří Juppa, tel. 284 091 639 (6,30 – 13,30 hod.)

personalni@psas.cz