Hrajte s námi o ceny. Online kvíz pro děti a fotosoutěž

27. 11. 2019 | Soutěž

Radim Mana

I letošní prosinec bude pro fanoušky Pražských služeb soutěžní a samozřejmě také výherní. Jako součást kampaně „Kam s ním?“ 2019 jsme připravili hned dvě soutěže o hodnotné ceny. První je edukativní kvíz pro děti a další je fotosoutěž na Facebooku a Instagramu.

Soutěžní kvíz pro děti

Na děti čeká celkem 12 otázek s „odpadářskou“ tématikou a v případě správných odpovědí poputují jejich herní formuláře do závěrečného slosování o věcné ceny. Stejně jako v předchozích letech, tak i letos vyhrají 3 kluci a 3 holky. Hlavní výhrou jsou populární dětské hračky. Zábavně-vědomostní kvíz startuje 2. prosince a  najdete ho TADY.

Vyfoťte se s potkany a přidej hashtag #kamsnim

Účastníci fotosoutěže se musí vyfotit s maskoty kampaně – potkany. Následně je nutné nahrát veřejnou fotku na Facebook či Instagram a přidat soutěžní hashtag #kamsnim. Na našem facebookovém profilu budeme pravidelně informovat, kde v ulicích Prahy lze natrefit na naše maskoty. Tři autoři nejlepších fotek, které vybere porota, vyhrají voucher v hodnotě 1000 Kč do oblíbeného českého e-shopu. Prosíme, přečtěte si kompletní pravidla fotografické soutěže TADY.

Těšíme se správné odpovědi v našem kvízu a spoustu originálních fotografií s našimi potkany

Infokontejner

Čtvrtletník Pražských služeb

V časopise Infokontejner naleznete informace o novinkách, našich službách, zaměstnancích i pilotních projektech a nových technologiích

PS CITY INFO

Informace pro Pražany od PSAS