Tiskové zprávy

Přečtěte si, co je u nás nového:

  • 21. 11. 2019 | Tiskové zprávy

    Kontejnery pod dohledem lidských senzorů

    Vybrané kontejnery na tříděný odpad v pražských Dejvicích se po dobu čtyř týdnů dostaly pod drobnohled brigádníků, kterým se v Pražských službách začalo přezdívat lidské senzory. Jejich úkolem bylo každé dvě hodiny monitorovat vybraná stanoviště a pořizovat fotodokumentaci.

    Radim Mana

  • 17. 10. 2019 | Tiskové zprávy

    Stop nepořádku u popelnic, vyzývají Pražské služby

    Pražské služby bojují proti odkládání odpadu u popelnic a kontejnerových stání. Cílem kampaně je eliminovat tento zlozvyk, nabídnout řešení konkrétních situací a zvýšit povědomí Pražanů o správné likvidaci odpadu.

    Radim Mana

  • 22. 10. 2019 | Tiskové zprávy

    Pražské služby vysadí téměř 70 nových stromů a další budou následovat

    Pražské služby pokračují v ekologických aktivitách, které přispívají k ochraně životního prostředí v metropoli. Společnost zahájila první etapu výsadby téměř 70 stromů na svých pozemcích. Největší městská svozová společnost se částečně inspirovala Akčním plánem výsadby stromů hlavního města Prahy a nepřímo se tak připojila k projektu. Slavnostního zahájení výsadby v areálu ve Vysočanech se účastnil management společnosti, náměstek primátora a radní pro oblast životního prostředí Petr Hlubuček a zástupci dozorčí rady. Společnost také zvažuje možnost zatravnění střechy hlavní administrativní budovy.

    Radim Mana

  • 20. 9. 2019 | Tiskové zprávy

    Elektrická flotila Pražských služeb hlásí nové posily

    Největší pražská svozová a úklidová společnost pokračuje v elektrifikaci svého vozového parku. Bezemisní flotila se nově rozrostla o šest elektrických vysavačů Glutton, zametací vozidlo Bucher, tři elektrokola na kontrolu úklidu a novinky v garáži uzavírají dva plně elektrické Volkswageny e-Golf. Společnost tak pokračuje ve snaze snížit lokální produkci emisí. Tato iniciativa odstartovala v roce 2008, kdy byly do služby poprvé zařazeny svozové vozy poháněné CNG. Aktuálně jich Pražské služby provozují 141.

    Radim Mana

Infokontejner

Občasník Pražských služeb

V časopise Infokontejner naleznete informace o novinkách, našich službách, zaměstnancích i pilotních projektech a nových technologiích